Громадський ПРЕС-ЦЕНТР Львівщини: Прес-релізи

Зелена, 57: «Ми – бандерівці, і ми проти свободівських методів «вирішення справ»

. Опубліковано в Прес-реліз

ПРЕС-РЕЛІЗ

Зелена, 57: «Ми – бандерівці, і ми проти свободівських методів «вирішення справ»

20 березня 2014 року о 10.00 год під стінами Львівської міської ради розпочнеться пікет з метою недопущення прийняття депутатами рішення про надання гуртожитку статусу соціального житла.

Будь яка діяльність в Україні, суспільно-політичні, економічні процеси, в т.ч.  надання житла, його утримання, відчуження, регулюється певною системою нормативно-правових актів, лише ВО «Свобода» керується лише одним рядком одного закону (п. б ч. 5 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків») не враховуючи положення інших: «після  прийняття  гуртожитку  у  власність  територіальної громади згідно з цим Законом місцева рада приймає на сесії в межах своєї  компетенції  відповідне  рішення   щодо   подальшого   його використання, а саме: надати цілісному  майновому  комплексу  статус  "соціальне житло"  та не дозволяти приватизацію його жилих приміщень.»

Люди наголошують, що при прийнятті рішення міські обранці мали б врахувати, що надання гуртожитку статусу соціального житла є неможливим, оскільки він повністю заселений, та вимагають від депутатів внести зміни до проекту ухвали винесеної на розгляд сесії, з метою надання мешканцям гуртожитку на вул.. Зеленій, 57 дозволу на приватизацію, як того вимагає Закон, займаних житлових приміщень.

«Так, у гуртожитку живуть люди народжені на території різних міст країни, але ми не «донецькі», як нас називають свободівці. І не потрібно задля власного піару та економічної вигоди ділити Україну на Західних і Східних, ми всі стояли на Майдані. До сьогодні.  Ми також прагнемо цілісності України. Тепер, коли загострилася ситуація з гуртожитком ми змушені бути тут під стінами міської ради, аби захистити власний дім, - розповідає мешканець гуртожитку Іван Сарчук, - адже прикриваючись патріотизмом окремі депутати міської ради, наголошують як і колишній злочинний режим, що «діяти треба не по закону, а як вигідно.».

Прийняття депутатами міської ради рішення про надання гуртожитку статусу соціального житла буде свідченням того, що їхні інтереси далеко не на користь громади, а скоріш власної (політичної, фінансової) вигоди.

Заяви мешканців гуртожитку про чергові  спроби видворити їх і власних помешкань, погрози вимкнення світла, а також інші особливості вирішення питань у стінах міської влади.

Відтепер сесію Львівської міської ради можна буде проглянути в режимі он-лайн

. Опубліковано в Прес-реліз

ПРЕС-РЕЛІЗ

Відтепер сесію Львівської міської ради

можна буде проглянути в режимі он-лайн  

Громадське телебачення Львівщини «Разом TV» розпочинає телевізійні трансляції наживо сесій Львівської міської ради.

Зокрема, завтра, 20 березня, сесію ЛМР можна буде подивитися в он-лайн режимі на веб-порталі «Разом TV» за адресою в Інтернетіhttp://razom-tv.com.ua/online

Згодом, на цьому ж Інтернет-ресурсі можна буде переглядати відеозапис сесії у повному об'ємі.

На Львівщині завершується створення страйкомів для проведення Всеукраїнського страйку

. Опубліковано в Прес-реліз

ПРЕС-РЕЛІЗ

12.00 год

12 лютого 2014 року

На Львівщині завершується створення страйкомів для проведення Всеукраїнського страйку

На Львівщині проводиться підготовка до проведення  страйків у знак протесту проти дій режиму Януковича, який здійснив спробу конституційного перевороту, зробив замах на конституційні права громадян та розпочав війну проти власного народу.

Страйк має продемонструвати владі, що український народ, який сьогодні не тільки на Майдані, а й на робочих місцях, вимагає порядку в державі і відповідальності влади.

Організатори страйкового комітету Львівщини переконані, що всі винні у злочинах проти активістів мають понести покарання, у спецпідрозділах МВС має бути проведена люстрація, а самі спецпідрозділи мають бути виведенні з Києва у місця постійної дислокації.

Крім того, для врегулювання конфлікту необхідне повернення до Конституції 2004 року, формування аполітичного, технократичний уряду.

«Для того, щоб були гарантії, що злочинці у погонах понесуть покарання, посада міністра внутрішніх справ має відійти опозиції. Це також буде гарантією, що армія міліціонерів не буде втягнута надалі у війну проти власного народу», - зазначають координатори страйкому Львівщини.

Наголошуємо, що Майдан вже сформував порядок денний для нового уряду. Першочерговим завданням нового Уряду має стати подання до парламенту змін до Державного бюджету на 2014 рік, який реально збалансує доходи і видатки. Бюджет повинен передбачати збільшення видатків на охорону здоров’я і соціальні виплати.

Організація страйків на всеукраїнському рівні ініційована лідером партії  «УДАР» Віталієм Кличком, і підтримана усіма опозиційними силами.

Попереджувальний страйк відбудеться 13 лютого о 12.00. Закликаємо в цей день працівників вийти на вулиці і не працювати протягом години.

В разі, якщо вимоги страйкарів не будуть виконані, то наступним кроком буде страйк безстроковий.

Координатор Страйкового комітету Штабу національного спротиву у  Львівської області Андрій Соколов

Куратор  від Всеукраїнського страйкового комітету Ігор Самардак

Заступник голови Об’єднання профспілок Львівщини Михайло Будзан

Прес-конференція на тему: «Кому дістанеться земля біля Львова?»

. Опубліковано в Прес-реліз

ПРЕС-РЕЛІЗ

11.00 год

12 лютого 2014 року

Прес-конференція на тему: «Кому дістанеться земля біля Львова?»

Учасники: Ігор Малаховський – депутат Годовицько-Басівської сільської ради Пустомитівського району, Богдана Шеленгович - депутат Годовицько-Басівської сільської ради Пустомитівського району, Андрій Петришин – адвокат

Громада сіл Басівка і Годовиця заявляє, що дії посадових осіб Головного управління Держземагенства України у Львівській області є злочинними та кваліфікуються як зловживання владою, службовим становищем та перевищення влади або службових повноважень (ст. 364, 365 ККУ).

Люди вимагають у Прокуратури Львівської області:

 1. Визнати мешканців Годовицько-Басівської сільської ради потерпілими в межах кримінального провадження, відкритого за їхньою заявою;
 2. В межах та порядку, визначених законодавством, накласти арешт на земельні ділянки площею 168 га ;
 3. Вжити інші процесуальні заходи щодо забезпечення прав громадян та їх інтересів.

У серпні 2013 року мешканці Годовицько-Басівської сільської ради звернулися до Головного управління Держземагенства України у Львівській області з клопотаннями про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею близько 168 га з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства на території Годовицько-Басівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

У період з 1 вересня по 30 вересня 2013 року Головним управлінням Держземагенства України у Львівській області були прийняті рішення про відмову мешканцям у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, про що усіх було повідомлено листами.

Згодом Головним управлінням Держземагенства у Львівській області було прийнято Накази, якими було затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надано у приватну власність землі іншим особам, які значно пізніше звернулися до Держземагенства.

Зазначені земельні ділянки були передані у приватну власність саме на тій території Годовицько-Басівської сільської ради, на якій мешканці просили виділити їм земельні ділянки.

Ухвалюючи рішення про відмову у наданні дозволу, посадові особи Головного управління Держземагенства України у Львівській області посилалися на те, що чинним, на їхню думку, розпорядженням Пустомитівської районної державної адміністрації №124 від 02.03.2010 року такий дозвіл вже надано іншим особам, а тому клопотання мешканців не підлягають до задоволення.

Однак, станом на 2013 рік зазначене розпорядження голови РДА не могло породжувати правових наслідків, оскільки 16.03.2010 року на Розпорядження Пустомитівської районної державної адміністрації № 124 від 02.03.2010 року було внесено протест прокурора Пустомитівського району Львівської області. За результатом розгляду протесту, голова Пустомитівської РДА задовольнив вимоги прокурора та тією ж датою, а саме 16.03.2010 року, своїм розпорядженням №172 скасував Розпорядження Пустомитівської районної державної адміністрації №124 від 02.03.2010 року.

Люди неодноразово зверталися до Головного управління Держземагенства України у Львівській області із проханням пояснити такі вчинки (дії). Проте, посадові особи Головного управління Держземагенства України у Львівській області повністю ігнорують їхні звернення та всіляко уникають зустрічі з ними, що й спонукає їх до радикальніших дій.

Прес-конференція на тему «Або зараз або ніколи?!»

. Опубліковано в Прес-реліз

ПРЕС-РЕЛІЗ

12.00 год

17 січня 2014 року

Прес-конференція на тему «Або зараз або ніколи?!»

Учасники:

Мирослав Маринович – проректор Українського Католицького Університету, колишній політв’язень;

Ігор Калинець – поет і прозаїк, колишній політв’язень;

Юрій Шухевич – громадський діяч, колишній політв’язень.

16 січня у Верховній Раді відбулося безпрецедентне «голосування» законів, яке не тільки ставить хрест на українському парламентаризмі, але й засвідчує готовність влади йти до кінця.

В «ручному режимі» було проголосовано закони, які фактично легалізують політичне переслідування,  донос та повертають Україну в часи радянських репресій, коли «без суда і слідства» саджали неугодних.

Манера «прийняття» владою законів та їх викликала хвилю обурення у світі. Занепокоєння висловили Рада ОБСЄ та провідні політики світу.

Мирослав Маринович, Ігор Калинець та Юрій Шухевич, як ніхто із сучасників відчувають небезпеки новоприйнятих законодавчих норм, з поміж яких серед яких повернення кримінальної відповідальності за наклеп.  

Колишні політв’язні наголошують, що громадянський і духовний спротив –  єдиний спосіб неповернення до рабства.

Прес-конференція на тему «Що стоїть за тиском на УГКЦ?»

. Опубліковано в Прес-реліз

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

11.00 год

16 січня 2014 року

Прес-конференція на тему «Що стоїть за тиском на УГКЦ?»

Учасники: Мирослав Маринович – проректор Українського Католицького Університету, Ігор Ожиївський – релігієзнавець.

13 січня, оприлюднено реакцію Президента України на ситуацію щодо проведення УГКЦ богослужінь на Майдані.

Президент України «вважає за необхідне вдосконалити законодавство в релігійній сфері стосовно права віруючих молитися в тих місцях, де вони забажають. «Люди повинні мати право молитися там,  де вони хочуть», - йдеться у повідомленні прес-служби Президента України.

Директор департаменту у справах релігій і національностей Мінкульту Михайло Мошкола вчора заявив, що розглянути законність богослужінь на Майдані священиками УГКЦ Міністерство культури попросила СБУ.

Нагадаємо, що 3 січня цього року Курія УГКЦ отримала листа від Міністерства культури України за підписом першого заступника міністра Тимофія Кохана про можливе «порушення перед судом питання про припинення діяльності відповідних релігійних організацій» за здійснення релігійної діяльності на майдані Незалежності в Києві впродовж грудня минулого року та початку січня 2014 року.

З огляду, що громада Української Греко-Католицької Церкви належить до однієї з найбільших у світі, дане звернення Міністерства викликало обурення у міжнародної спільноти.

View the embedded image gallery online at:
http://old.razom.tv/pres-centr/pres-relizy#sigProGalleria78d47ce8c3

Прес-конференція з нагоди відкриття Громадського ПРЕС-ЦЕНТРУ Львівщини

. Опубліковано в Прес-реліз

ПРЕС-РЕЛІЗ

12.00 год

10 січня 2014 року

Прес-конференція з нагоди відкриття Громадського ПРЕС-ЦЕНТРУ Львівщини

Учасники: Володимир Маліновський – президент Громадського телебачення Львівщини «Разом TV», Ірина Цицак – головний редактор газети «Львівська ПОШТА», Олександра Баб’як – керівник Громадського прес-центру Львівщини.

Громадський ПРЕС-ЦЕНТР Львівщини (далі – ПРЕС-ЦЕНТР) створено Громадським телебаченням Львівщини «Разом TV» за сприяння газети «Львівська ПОШТА» як майданчик для громадськості Львівщини задля формування неупереджених думок, позбавлених гасел та заангажованості, з метою ствердження свідомого демократичного громадянського суспільства.

Основними цілями Разом TV є розвиток громадянського суспільства,  пропагування освіти та самоосвіти, стимулювання розвитку творчості та культури, а також об’єктивне висвітлення в повному обсязі подій, що відбуваються у різних куточках нашого краю.

Громадський ПРЕС-ЦЕНТР Львівщини  – новий майданчик для прес-конференцій, дискусій, відкритих зустрічей громадськості з мас-мадіа і не тільки, це студія, що дає можливість в он-лайн режимі висловлювати бачення, пропагувати погляди, центр, що акумулює громадські ініціативи та поширює їх.

ПРЕС-ЦЕНТР забезпечує співпрацю громадського сектору Львівської області із ЗМІ та дає можливість для всебічного безстороннього неупередженого висвітлення інформації про Львівщину, життя її мешканців.

Громадський ПРЕС-ЦЕНТР Львівщини  пропонує наступні послуги:

 • організація та проведення прес-коференцій, on-line конференцій, виступів у студії;
 • написання прес-релізів або інформації для преси;
 • акредитація та реєстрація журналістів
 • модерування прес-конференцій;
 • анонсування прес-конференції;
 • відеозапис та on-line трансляція прес-конференцій;
 • підготовка та розміщення новинного огляду прес-конференції;
 • моніторинг публікацій ЗМІ на тему прес-конференції: газет і журналів, провідних телеканалів, радіоканалів, інтернету;
 • дистанційні прес-коференції, відео-мости з можливістю прямої трансляції в мережі інтернет (віддалене спілкування замовника із журналістами, присутніми в конференц-залі ПРЕС-ЦЕНТу, з посередництвом аудіо-, відео- та інтернет-каналів в режимі реального часу).
 • підготовку прес-анонсів та забезпечимо їх оперативне своєчасне розповсюдження електронною базою даних ПРЕС-ЦЕНТРу,  а також розмістимо в мережі Інтернет на сторінках сайту http://razom.tv та у друкованому виданні – на сторінках газети «Львівська ПОШТА»;
 • запис аудіо-, відеоматеріалу прес-конференцій, дискусій, конференцій на носії;
 • медійний супровід проекту, події, кампанії.

Додатково також забезпечимо:

 • підготовку прес-анонсів та забезпечимо їх оперативне своєчасне розповсюдження електронною базою даних ПРЕС-ЦЕНТРу,  а також розмістимо в мережі Інтернет на сторінках сайту http://razom.tv та у друкованому виданні – на сторінках газети «Львівська ПОШТА»;
 • запис аудіо-, відеоматеріалу прес-конференцій, дискусій, конференцій на носії;
 • медійний супровід проекту, події, кампанії.

Широкий спектр послуг, що надає ПРЕС-ЦЕНТР (від написання прес-релізу, відеозапису та on-line трансляції прес-конференцій до медійного супроводу проектів та компаній) дозволяє замовникам наших послуг отримати максимальну якість за цілком прийнятними цінами. Ми прагнемо допомогти громадськості показати та побачити, що навколо нас є багато хороших справ, ідей, розумних людей і не все так погано в нашому домі, як часто здається.

Широкий спектр послуг, що надає ПРЕС-ЦЕНТР (від написання прес-релізу, відеозапису та on-line трансляції прес-конференцій до медійного супроводу проектів та компаній) дозволяє замовникам наших послуг отримати максимальну якість за цілком прийнятними цінами. Ми прагнемо допомогти громадськості показати та побачити, що навколо нас є багато хороших справ, ідей, розумних людей і не все так погано в нашому домі, як часто здається.

"Ми СВОЇХ – не кидаємо!" - мережа колективного захисту громадян «Свої»

. Опубліковано в Прес-реліз

Ми СВОЇХ – не кидаємо!

Сьогодні, 3 січня, у Львові на вул. Наливайка, 5 (Громадський прес-центр) громадські активісти провели прес-конференцію на якій презентували проект Всеукраїнської мережі колективного самозахисту учасників Євромайданів «СВОЇ».